Hakkımızda

Kuruluş tarihinden itibaren firmamız nakliye alanına yeni bir soluk getirmek, taşınmak isteyenlerin sorunlarına çözüm bulmak ve aynı zamanda da uygun fiyatlar sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Her işte olduğu gibi özellikle sık kullanılan ve insanların gergin anlarına denk gelen eşya taşımacılığında da gerekli etik ilkelerin olması gerektiğini düşünen firmamız ile ofis ya da Eskişehir evden eve nakliyat konusunda yaşayacağınız pek çok sorundan uzak durabilirsiniz.

Özer Nakliyat her koşulda müşteri odaklı hizmet veren, gelişmiş ekipmanları ve yetkin çalışanları ile hızlı ve güvenli nakliye hizmeti sunan bir firma olarak nakliye alanında öne çıkmaktadır. Her müşterimizin bizden memnun kalmasının yarattığı sonuç ile işimizi her zaman daha fazla özenle yapıyor, daha fazla hassasiyet gösteriyoruz.

Yüksek Kalite Nakliye Anlayışı

Firma olarak en genel ilkelerimizden birisi yüksek kalitede nakliye hizmeti vermektedir. Piyasa koşulları içinde çok fazla nakliye firması olmasına karşılık, işlerini yanlış ya da eksik yapmaları ile pek çok sorun oluşabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek ve aynı zamanda oluşacak sorunları gidermek adına hizmet veren firmamız, diğer firmalardan farklı olarak eşya taşımacılığında yüksek standartlara bağlı kalmaktadır.

Bu bakımdan sunduğumuz Eskişehir asansörlü nakliyat, sigortalı taşımacılık, parça eşya taşıma, eşya depolama, eşya paketleme gibi hizmetlerimiz ile taşınmanın başlangıcından sonuna kadar müşterilerimizin hiçbir şey yapmasına gerek kalmamaktadır. Eşyalarının güvenli bir şekilde adreslerine ulaşmaları için gösterdiğimiz çaba doğrultusunda müşterilerimizi memnun etmek en genel politikamız olarak belirmektedir.

Uygun Fiyat Anlayışı

Firma olarak müşterilerimize sadece eşyalarının güvenlikleri açısından değil aynı zamanda fiyatlar konusunda da büyük yararlar sağlıyoruz. Nakliye sürecinin zahmetli ve masraflı olduğu göz önünde tutulduğunda, taşımacılık için eşya sahiplerini mağdur etmemek için piyasa koşulları içinde en uygun fiyatları  sunuyoruz.

Özer Nakliyat eşyalarınızın en uygun fiyatlar  ile yeni adreslerine güvenle ulaşmasını sağlarken geniş araç filosu ve yetkin ekipmanları ile aynı zamanda pratik yöntemler de sağlamaktadır. Bu sayede ekonomik açıdan tasarruf yapmanızın yanı sıra zaman konusunda da büyük yararlar sağlayarak, taşınma konusu sizler için kolaylaştırıyoruz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, sadece çok eşya değil aynı zamanda Eskişehir parça eşya taşımacılığı da yapmaktadır.